Komende periode hinder rond Den Haag Centraal vanwege werkzaamheden

De komende periode ondervinden reizigers hinder rond Den Haag Centraal vanwege werkzaamheden aan het spoor. (Foto: Treinenweb)
De komende periode ondervinden reizigers hinder rond Den Haag Centraal vanwege werkzaamheden aan het spoor. (Foto: Treinenweb)

Van 15 februari tot 2 maart werkt ProRail aan de sporen bij Den Haag Centraal. Hierdoor rijden er beperkt tot geen treinen tussen Den Haag Centraal en Laan van NOI. In de weekenden is treinverkeer van en naar Den Haag Centraal vrijwel niet mogelijk.

Spoorbeheerder ProRail vernieuwt de sporen van het emplacement bij Den Haag Centraal. De werkzaamheden worden verdeeld over drie delen. Spoor 1 tot en met 4 richting Rotterdam, 5 tot en met 8 richting Gouda/Utrecht en spoor 9 tot en met 11 richting Leiden

Reisadvies

NS zet bussen in en reizigers kunnen op bepaalde momenten gebruikmaken van metro E. In de weekenden kunnen treinreizigers met de metro naar Den Haag Laan van NOI of met een NS-bus naar Ypenburg om daar hun reis voort te zetten. Omdat de werkzaamheden in fases worden uitgevoerd, gelden per fase verschillende reisadviezen.

Reizigers moeten rekening houden met extra drukte en langere reistijden. NS adviseert om kort voor vertrek de NS Reisplanner te raadplegen voor de meest actuele informatie. De adviezen voor de periode zijn als volgt:

Datum Gevolgen voor treinverkeer
15 en 16 februari Geen treinverkeer van en naar Den Haag Centraal
17 t/m 21 februari Geen treinen naar Den Haag Laan van NOI
22 februari Geen treinverkeer van en naar Den Haag Centraal
23 februari Geen treinen naar Den Haag Laan van NOI
24 t/m 28 februari Geen treinen naar Den Haag Laan van NOI, minder treinen vanaf Den Haag Centraal
1 en 2 maart Geen treinverkeer van en naar Den Haag Centraal
12 t/m 27 maart Geen treinverkeer tussen Delft Campus en Rotterdam Centraal
15 en 16 maart Geen treinverkeer naar Den Haag HS